About

Sosyal Medya Reklamları

İşletmenizin için en uygun olan sosyal medya reklamını seçmeniz gerekir. Max Media hedef kitleniz ve markanıza en uygun sosyal medya reklamlarında destekçiniz olacaktır.

About

Sosyal Medya Reklamları

“Sosyal medya” tüm dünyada milyarlarca kişi tarafından fikirlerini paylaşmak, fotoğraf paylaşmak ve yorum yapmak için kullanılan platformlar bütünüdür. Sosyal medyanın her geçen gün büyüyen bir reklam mecrası olduğu tartışılmaz bir gerçek.

“Sosyal medya reklamları” sayesinde belirlenen doğru stratejiler ile işletmenizi sosyal platformlarda birçok kişiye duyurabilirsiniz. Büyük sosyal ağlar örneğin; Facebook, İnstagram, Twitter ve Youtube gibi ağlar reklam seçenekleri sunar. Ancak her işletme için farklı sosyal medya reklamları çalışması yapılması gerekir.

Sosyal medya reklam çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Sosyal Medya Reklamlarının Faydaları

Bir yandan, işletmeler için sosyal medya kullanımı ve sosyal medya reklamları sitenizin SEO’sunu güçlendirir. Bunlardan daha önemlisi ise sosyal medya platformları, müşterilerinizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen, hedefi iyi belirlenmiş reklamlar sunar. Örneğin, Facebook reklamları; müşterileri yaş, konum, eğitim düzeyi, endüstri ve hatta kullanıcı davranışı gibi faktörlere göre hedefleyebilir. Bu da doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşmanızı sağlar.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde sosyal medya reklamları kullanıcıyı sayfanıza çekmekten çok daha öteye gider. Satış süresi boyunca birden fazla noktada müşteri satın alma kararlarını etkileyebilir. Yeniden pazarlama teknikleri ile web sitenizi ve ürününüzü daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara hatırlatabilirsiniz.

Whatsapp ile
bağlanmaya
hazır mısın ?

Mesaj yazın, görüntülü arayın.
harekete geçmenin tam zamanı olabilir…

Max Media İstanbul

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya

istanbul@maxmedia.com.tr

+90 536 520 61 05

Max Media Alanya

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya

alanya@maxmedia.com.tr

+90 242 511 92 74

Go Max Media

Copyright Go Max Media © 2021 – 2023 All Rights Reserved
contact-section