About

Logo Tasarımı

Max Media olarak, tüm kurumsal kimlik süreçlerinin sonunda kurum kimlik kılavuzu oluşturarak, şirketin değişmez anayasası gibi birçok maddeyi ve grafik kurallarını içerir.

About

Yaratıcı Dijital Ajans

Kurumsal kimlik tasarımı bütünüyle bir markanın görünen yüzü diyebiliriz. İnternetin, iletişimin gelişmesi ve algıdaki seçiciliğin sürekli kalitedeki odaklanmasının oynaklığı ile dans edebilen bu acayip kuruluş, marka imajının logo’dan başladığını ve devamında kurumsal kimlik internet siteleri, sosyal medya yönetimi/videoları yeni algılama devrimine uygun olarak yapmayı kafaya koymuş ve başarılı da olmuştur.

Kurumsal Kimlik Tasarımı biz neredeyse farkında olmadan, bazılarını görmek ve onlar Şirket veya bir ürünün temsili görüntü olan her gün. Logosu bu nedenle her zaman ilk taslaklarını müşteri ile tüm bu yönleriyle açıklığa kavuşturmak hangi bir brifing kurmak ve kağıt üzerinde aşağı koymak için istenen ana tema, hedefleri ve Şirket’in veya ürünün hedef yansıtmalıdır ve fikirler. Ayrıca, logo sembolü veya görüntü Şirket misyonunu veya ürün özelliklerini içine zorundadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neleri Kapsar ?

Kurumsal Kimliğı özel bir ofiste kayıtlı ve bir tek Şirket veya tek bir ürün tanınan kimlik haline bir “markası” haline gelir. Sadece grafik sembolü Şirket tanımlamak için yeterli olduğunu sık sık logosu neredeyse isim daha popüler hale geliyor.

Whatsapp ile
bağlanmaya
hazır mısın ?

Mesaj yazın, görüntülü arayın.
harekete geçmenin tam zamanı olabilir…

Max Media İstanbul

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya

istanbul@maxmedia.com.tr

+90 536 520 61 05

Max Media Alanya

Şekerhane Mh. Yaylayolu Cd.
Yeniacun Apt. No:34/1 07400 Alanya

alanya@maxmedia.com.tr

+90 242 511 92 74

Go Max Media

Copyright Go Max Media © 2021 – 2023 All Rights Reserved
contact-section